Sadik ne staje, bivši napadač Partizana dao gol lideru Segunde

Nigerijac postigao vodeći gol u derbiju Segunde

• 11
Umar Sadik Printskrin: Streamable

Bivši napadač Partizana Umar Sadik postigao je svoj 16. gol u dresu Almerije, i to u derbiju Segunde protiv lidera Espanjola!

Almerija je dočekala tim iz Barselone u okviru 35. kola, a Nigerijac je mrežu Lopeza pogodio u 5o. minutu posle odličmnog pasa koji je dobio u prostor. Međutim, samo osam minuta kasnije Espanjol je izjednačio rezultat preko Dimate koji je postavio konačan rezultat

Podsetimo, Espanjol ima 10 bodova više od trećeplasirane Almerije (71-61), dok je Majorka na drugom mestu sa 68 bodova. Takođe, vredi pomenuti da bi Partizan mogao da profitira kroz bonuse ukoliko Sadik dođe do 20 golova, a njegov tim uđe u Primeru.