Prvenac Grujića za Porto, i to u kakvom momentu: Pao Famalikao na Dragau, nada u titulu je još tu!

Za srpski fudbal, najbitnije je ono što je viđeno na 15 minuta pre kraja meča

• 1
Marko Grujić Foto: Printscreen

Fudbaleri Porta ostvarili su bitnu pobedu u 30. kolu portugalsko šampionata protiv Famalikaa 3:2, ostali u borbu za titulu i proslavili prvenac Marka Grujića u dresu tamošnjeg velikana!

Porto je pobedom došao na tri boda od vrha i Sportinga koji ima i meč manje, ali nada je još uvek tu.

Za srpski fudbal, najbitnije je ono što je viđeno na 15 minuta pre kraja meča.

Idemo po redu - Martinez je u osmom minutu doneo prednost domaćinu da bi Rodriges poravnao do poluvremena.

Taremi vraća prednost Portu u 61. minutu, a onda na scenu stupa Grujić koji trese mrežu protivnika. Marko je na centaršut Otavija izvrsno reagovao glavom i povisio na nedostižnih 3:1.

Srpski reprezentativac je tako obezbedio pobedu, pa i pored gola Andersona u prvom minutu nadoknade, na Dragau su ostala tri boda.