≫

Brašanac dao gol za Osasunu posle pet meseci

Nekadašnji vezista Partizana strelac u 35. kolu

• 0

Atletik Bilbao i Osasuna su podelili bodove (2:2) u poslednjem meču subotnjeg programa 35. kola Primere.

Utakmicu je obeležio srpski internacionalac Darko Brašanac koji je postigao drugi pogodak za tim iz Pamplone ove sezone.

Iako su domaćini rano poveli preko Morsila već u prvom minutu, Brašanac je glavom u 12. poravnao na 1:1.

Atletik je ponovo poveo u 62. minutu, strelac je bio Sanset, da bi bod gostima doneo Hrvat Ante Budimir u 89. minutu.

Brašanac je na terenu proveo svih 90 minuta, a dobio je i žuti karton u nadoknadi utakmice.

Pre ovog gola Brašanac je bio strelac za Osasunu u remiju sa Elečeom krajem decembra prošle godine.