≫

Pogledajte kako je Zvezda dala 3 gola za 8 minuta i prešla magičnu cifru od 100 pogodaka u sezoni

Ivanić je bio dvostruki strelac, jedan gol je dao i Nikolić

• 0
Mirko Ivanić Foto: MN Press

Gubila je Crvena zvezda, možda i neočekivano, od Zlatibora na poluvrememnu (1:0), ali su u nastavku utakmice preokrenuli za samo osam minuta!

U periodu od 47. do 55. minuta crveno-beli su dali čak tri gola i tako su prešli magičnu kvotu od 100 postigutih golova - jer su do duela sa timom iz Čajetine tresli mrežu 98 puta.

Taj 100. gol za Zvezdu u ovoj sezoni postigao je Mirko Ivanić u 50. minutu, samo tri nakon što je postigao i izjednačujući gol, dok je Veljko Nikolić bio strelac onog u 55. minutu.

Jeste Zvezda odavno šampion, preći će i kvotu od 100 bodova u sezoni, ali izabranici Dejana Stankovića i dalje jure onaj rekord Partizana iz sezone 1999/2000 kada su crno-beli dali 111 golova.

Do kraja sezone Zvezda će gostovati Bačkoj i dočekaće Metalac u poslednjem kolu, te će na tim mečevima pokušati da obori taj rekord Partizana.