Od gola do gola u 5 dodavanja: Savršena akcija Zvezde za pogodak Gavrića protiv Bačke

Sve je počelo od golmana Zorana Popovića...

• 3
Željko Gavrić Printskrin: Arena Sport/Telegraf

Silna je bila Crvena zvezda prvo poluvreme poriv Bačke, koje su rešili ubedljivim rezultatom 4:0!

Milan Pavkov je načeo domaćina, dotukli su ga Željko Gavrič i Njegoš Petrović, da bi krilni napadač crveno-belih u 36. minutu svojim drugim golom krunisao najlepšu akciju na meču.

Bila je to akcija koju je počeo golman Popović, a posle pet dodira lopta je stigla do Gavrića koji je ponovo matirao Aleksu Milojevića - uz napomenu da je to bila treća asistencija Gelora Kange na meču.