Stanković presedeo veći deo meča sa Bačkom: "Momci su odigrali poštenu utakmicu"

Trener Crvene zvezde zadovoljan igrom svojih izabranika

• 7
Dejan Stanković, FK Crvena zvezda Foto: MN Press

Fudbaleri Crvene zvezde ubedljivo su pobedili Bačku sa 5:0 na gostovanju. Nije bilo većih problema za crveno-bele, pa trener Dejan Stanković nije imao potrebe da ustaje sa klupe i daje instrukcije.

Posle meča je novinarka konstatovala da je drugo poluvreme presedeo na klupi, što bi značilo da je zadovoljan.

- Jesam, doduše presedeo sam i prvo poluvreme. Ovo je sve jedan proces, da dođemo do kraja prvenstva i da dođemo u dobroj takmičarskoj formi. Insistiramo da se odigra poštena utakmica, dobra.

Tako je bilo, u prvom poluvremenu smo promašili neke situacije, ali dobro to se dešava. Sve u svemu zadovoljan sam, vratio se i Sale Katai odigrao poluvreme i čestitam momcima na pobedi - rekao je Stanković.