≫

Haos u Almeriji: Sadik hteo da bije saigrača, nisu hteli da dodaju loptu jedan drugom u gol šansama

Sukobili su se najpre oko izvođenja slobodnog udarca, a kulminacija je usledila u nadoknadi

• 12
Umar Sadik Foto: Screenshot/Twitter

Nekadašnji napadač Partizana Umar Sadik ušao je u klinč sa saigračem tokom utakmice koju je Almerija odigrala sa Albaseteom (1:1).

Nigerijac se umalo nije potukao sa 20-godišenjim urugvajskim napadačem Brajanom Rodrigezom oko toga ko će izvesti slobodan udarac.

Sadika su saigrači morali da razdvajaju od nasrtaja na Rodrigeza, između kojih očigledno postoji napetost. Tome u prilog govori i podatak da jedan drugom nisu želeli da asistiraju za gol, što može da se vidi i u grafici u nastavku tvita.

Umar Sadik je čak u 95. minutu imao usamljenog Rodrigeza pred praznim golom na levoj strani, ali je odlučio da šutira, samo nekoliko trenutaka nakon što ga Urugvajac takođe nešto ranije “nije video”.

Rodrigez je javno izrazio nezadoljstvo zato što je rezerva, a u meču protiv Albasetea je ušao u igru u 67. minutu.

Umar Sadik je ove sezone postigao 18 golova u Segundi.