Zvezda Barse srušila BiH, Dragović odmarao u nuli Austrije, Englezi minimalcem srušili Rumuniju

Danci su u 18. minutu poveli preko ofanzivca Barselone, Martina Brajtvajta

• 0
Fudbalska reprezentacija Danske Foto: AP/Tanjug

Fudbaleri Danske savladali su Bosnu i Hercegovinu sa 2:0 u prijateljskom susretu u Brondbiju.

Danci su u 18. minutu poveli preko ofanzivca Barselone, Martina Brajtvajta, dok je konačni rezultat postavio Kornelius na asistenciju Jensena 17 minuta pre kraja utakmice.

Englezi su takođe na svom terenu slavili protiv selekcije Rumunije golom Markusa Rašforda u 68. minutu. Moglo je biti i ubedljivije, ali je Nica pogodio stranu i odbranio penal Džordanu Hendersonu.

Novi štoper Crvene zvezde Aleksandar Dragović odmarao je na susretu Austrije i Slovačke, a susret je zaključen bez golova.

Đkotska je bila bolja od Luksemburga 1:0 u gostima, istim rezultatom je Moldavija porazila Azerbejdžan, dok je Holandija bez mnogo muke sa tri komada ispratila Gruziju (3:0).