Da li je Zvezda napipala "kapitalca"? Ohi iz Moldea dao 2 komada za 5 minuta u pobedi nad Stabekom

Norvežanin nigerijskog porekla već ima devet golova na isto toliko utakmica

• 11

U gotovo svim domaćim medijima ove nedelje pojavila se informacija o interesovanju Crvene zvezde za napadača Moldea Ohija Omoižuanfa.

Maštu navijača srpskog šampiona raspaliće nova vest iz Norveške gde je napadač Moldea nastavio golgetersku seriju na startu nove sezone.

Molde je na svom terenu pobedio Stabek sa 2:1, a 27-godišnji Omoižuanfo je bio strelac u 15. i 20. minutu i tom prilikom je stigao do cifre od devet golova na devet utakmica u Elitserienu.

Golove Ohija Omoižuanfa pogledajte u snimku na početku teksta.