≫

Nova bruka Arsenala na startu priprema: Pogledajte kako su izgubili prvi meč u novoj sezoni

Škotski Hibernijan savladao tim Mikela Artete sa 2:1

• 0

Fudbaleri Arsenala poraženi su od škotskog Hibernijana sa 2:1 na startu priprema za novu sezonu.

Iako su za "Tobdžije" od prvog minuta igrali Sedrik Soareš, Mari, Kolašinac, Elneni, Vilijan, Obamejan, a kasnije ušli Lakazet, Tomas Parti, Pepe i Beljerin, to nije bilo dovoljno da se izbegne poraz.

Hibernijan je čak imao dva gola prednosti i to sve do finiša utakmice, kada je Emil Smit Rou ublažio poraz.

Prethodno je Pepe imao šansu da smanji rezultat, ali je bio neprecizan sa bele tačke u 73. minutu.

Arsenal za nekoliko dana igra protiv šampiona Škotske Glazgov Rendžersa, a potom ga očekuju i prijateljske sa drugarima iz Superlige - Interom, Čelsijem i Totenhemom.

Artetin tim novu sezonu otvara 13. avgusta na gostovanju protiv Brentforda.