Od Ohija gol i asistencija za jedno poluvreme: Pojačanje Zvezde nastavlja da rešeta u Moldeu

Ohi Omoižuanfo pokazuje da će biti odlično pojačanje za Crvenu Zvezdu

• 4
Ohi Omoijuanfo Foto: MN Press

Fudbaleri Moldea savladali su ekipu Serveta sa 3:0 u prvom meču drugog kola kvalifikacija za Konferens ligu, a najistaknutiji pojedinac na meču je bio Ohi Omoižuanfo koji je postigao gol, a dodao je i asistenciju u prvom poluvremenu.

Molde je u ovoj utakmici bio ogroman favorit što su pokazali i bukmejkeri pre meča, a već nakon sedam minuta su to pokazali i na delu.

Igrao se sedmi minut utakmice kada je Brinhildsen postigao gol za 1:0, asistent mu je bio upravo Ohi.

Nešto kasnije, tačnije u 32. minutu, Ohi je povisio rezultat na 2:0, tada mu je asistirao Ejkrem.

Već tada je bilo jasno da će Molde lako do narednog kola, međutim, nakon 15 minuta u drugom poluvremenu Ejkrem je i svojim pogotkom potvrdio pobedu Norvežana.

Podsetimo, Ohi je već potpisao ugovor sa Zvezdom, te će od januara i zvanično postati njihov igrač. Ove sezone, Omoižuanfo je već postigao 15 golova na 14 utakmica za Molde.