Voždovac slavio protiv Proletera: Milosavljević sačuvao "Zmajeve", dok je VAR poništavao golove

Proleter se nalazi u problemu nakon prva dva kola

• 0
Fk vozdovac Foto: MN Press

Fudbaleri Voždovca slavili su na svom stadionu protiv Proletera rezultatom 2:1 u okviru drugog kola Superlige, dvostruki strelac za "Zmajeve" bio Ivan Milosavljević, dok je jedini pogodak za gostujuću ekipu delo je Andrije Kaluđerovića.

VAR je bio nešto zastupljeniji u ovoj utakmici, čak su dva gola poništena, po jedan na obe strane nakon intervencije tehnologije.

Voždovac je u uvodnim minutima postigao prvi gol, koji je bio poništen zbog ofsajda, ali to je bio samo uvod za ono što je usledilo.

Igrao se 23. minut utakmice kada je 21-godišnji Milosavljević iskoristio priliku i poslao loptu iza leđa Petrića.

Pokušavao je Proleter da se povrati, ali se na odmor otišlo sa vođstvom Voždovca.

Već na početku drugog poluvremena, tačnije u 49. minutu Andrija Kaluđerović je postigao svoj prvi gol za Proleter, te je na taj način ponovo izjednačio rekord Superlige.

Slavlje Proletera nije dugo trajalo, već u narednom minutu, Milosavljević je postigao svoj drugi gol na meču i time je postavio konačnih 2:1 za "Zmajeve".

Postigli su Novosađani još jedan gol, ali on je poništen zbog prethodnog igranja rukom Dilana Ortiza.

Pored Milsoavljevića. važno je pomenuti i golmana Prekovića koji je u nekoliko navrata svojim sjajnim intervencijama sačuvao sva tri boda u Zaplanjskoj ulici.

Golove i najzanimljivije detalje s ovog meča možete pogledati u videu na početku teksta.