Pakao Hajduka u režiji Srba: Jovančić golom načeo Splićane, Tobol ih u 118. minut izbacio iz Evrope!

• 5

Fudbaleri Hajduka iz Splita doživeli su novi krah u Evropi pošto su ispustili 2:0 prednosti iz prvog meča protiv Tobola i pretrpeli poraz u revanšu od čak 4:1 u kvalifikacijama za Ligu konferencija, a taj presudni četvrti pogodak postignut je u 118. minutu.

Da Splićane još više boli, potrudio se bivši igrač Crvene zvezde Dušan Jovančić koji ih je načeo u 56. minutu i najavio pakao po Dalmatince.

Režiranje Srba se nastavilo, jer je Zoran Tošić pet minuta kasnije asistirao Sergeevu za 2:0 i tada se već osetilo da Hajduk pada.

Strelac drugog pogotka je ujedno i mešter trećeg i presudnog gola u 67. minutu.

So na ranu Splićana dodao je upravo njihov napadač Krovinović koji je u 70. minutu promašio jedanaesterac.

Ipak, Sahiti je u četvrtom minutu nadoknade uspeo da zadrži dalmatinski klub u igri, da im da nadu u eventualno spasenje... Koje nije stiglo.

Naprotiv, poslednji udarac je pao kada najviše boli - u čak 118. minutu! Strelac je bio Tabergen koji je pokupio asistenciju Nurgalieva i sprečio penale.

Nakon blamaže sa Gzirom, Hajduk je nastavio sa očajnim igrama u Evropi. Šta li će navijači reći?