Opomena Partizanu: Ako prođe Slovake ide na raspucani Soči, Rusi dali ukupno 7 golova protivniku

Soči je u prvom susret, čini se, već rešio bio prolaz protiv azerbejdžanske Kešle

• 5
FK Proleter - Partizan

Fudbaleri Partizana, ukoliko sačuvaju prednost protiv Dunajske Strede u revanšu i prođu u treće kolo kvalifikacija za Ligu konferencija, tamo će igrati protiv ruskog Sočija.

Soči je u prvom susret, čini se, već rešio bio prolaz protiv azerbejdžanske Kešle jer je slavio sa 3:0, a onda je u revanšu utvrdio snagu sa 4:2 na gostovanju.

Dugandžić je u 21. minutu doveo Ruse u prednost, da bi Silva poravnao u 35. minutu, ali je gostujući sastava golom Burmistrova tri minuta kasnije otišao sa vođstvom na odmor.

Držala se Kešla kući, nije se predavala, pa je Hadžijev smanjio na 3:2, ali je Prokin postavio konačnih 4:2.

U julu, Soči ima tri pobede i dva poraza. Na startu ruskog šampionata je pretrpeo poraz od Nižnji Novgoroda sa 1:0.