≫

Glavobolja za Miloševića, Olimpija ni šut na gol: Portugalci mnogo bliži Partizanu i plej-ofu LK

Malo je reći da je Olimpija bila u podređenoj poziciji

• 9
Savo Milošević

Fudbaleri Olimpije iz Ljubljane poraženi su glatko sa 2:0 u trećoj rundi kvalifkacija za Ligu konferencija na gostovanju Santa Klari, pa su se znantno odaljili od plej-ofa gde bi ih sačekao pobednik duela Partizana i Sočija.

Ekipa koju sa klupe predvodi bivši trener crno-belih Savo Milošević nije uspela da odoli napadima Portugalaca, te je već u prvom poluvremenu primila dva gola.

Prvo je Karvaljo na asistenciju Patrika u 14. minutu doneo prednost Santa Klari, a vođstvo je duplirao Mansur u nadoknadi prvog dela igre nakon dodavanja Viljanueve.

Malo je reći da je Olimpija bila u podređenoj poziciji, a činjenica da nije uspela da uputi bilo kakav šut na gol protivnika bila je sasvim dovoljna da se shvati ko je bolji.

Ako je moglo teže, bilo je i teže - štoper Korun je zaradio crveni karton u 62. minutu, tako da neće igrati u narednom susretu sa Portugalcima.

Revanš je za sedam dana, a do tada bi Milošević trebalo da regrupiše snage i pokuša totalno da promeni sliku svog tima.