LE: Zvezdina grupa odigrala za Zvezdu, Dinamo pao u Zagrebu, Nikolić sa 10 igrača preživeo Marselj

Mitjiland je protiv Ludogoreca poveo već u trećem minutu preko Isaksena

• 1
Ludogorec

Nakon što je Crvene zvezde slavila protiv Brage, crveno-belima ide na ruku i rezultat druge utakmice u grupi F Lige Evrope pošto su Mitjiland i Ludogorec odigrali 1:1.

Zvezda je nakon prvog kola na vrhu tabele, a osim sebi, može da zahvali i razvoju događaja u Danskoj.

Mitjiland je protiv Ludogoreca poveo već u trećem minutu preko Isaksena, ali je Despodov u 32. minutu poravnao rezultat.

Bugarin u tom momentu sigurno nije shvatio da je postavio konačan rezultat, jer do kraja nije bilo promena rezultata.

Vest Hem

U našem komšiluku, Dinamo je na svom terenu poražen od Vest Hema sa 2:0.

Zagrepčani nisu uspeli, za trajanje čitave utakmice, da upute udarac na okvir gola.

"Čekićari" su sa druge strane pošteno koristili prilike, pa je Majkl Antonio u 22. minutu doneo prednost engleskom predstavniku.

U 50. minutu, engleski reprezentativac Deklan Rajs je povisio na 2:0, a to je bilo sasvim dovoljno da Vest Hem već tada obezbedi tri boda iz Zagreba.

Lokomotiva iz Moskve, koju predvodi sa klupe Marko Nikolić, nekim čudom je uspela da dođe do boda protiv Marselja na svom terenu odigravši 1:1.

Njegova ekipa je u grupi E bila u totalno podređenoj poziciji, na kraju je imala i samo 29 odsto loptu u nogama.

U mnogome je uticao drugi žuti karton za Tiknizjana koji je skrivio jedanaesterac, a realizovagao je Čengiz Under u 59. minutu.

Ipak, Moskovljani se nisu predavali do kraja, te su na minut pre poslednjeg zvižduka poravnali preko Anjorina.

U istoj grupi, Lacio našeg Sergeja Milinkovića Savića pretrpeo je poraz od Galatasaraja u Istanbulu 1:0.

Rimljani su presudili sami sebi, jer je autogol u 67. minutu postigao golman Strakoša, a SMS je ušao tek u drugom poluvremenu.