≫

Boaći u centru pažnje u Izraelu: Promašio penal, pa pogodio za egal iz još lakše pozicije

Bivši napadač Zvezde u prva tri kola postigao dva gola

• 2
ričmond boaći

Ričmond Boaći bio je centralna figura utakmice izraelske lige Beitar Jerusalim - Makabi Netanja, zavrešene na kraju podelom bodova rezultatom 1:1.

Nekadašnji napadač Zvezde kumovao je ovakvom ishodu jer je promašio penal u prvom poluvremenu, pri vođstvu rivala, da bi u nastavku uspeo da se iskupi za kiks - pogodio je iz lagane pozicije i doneo bod Beitaru, u okviru 3. kola.

Pogledajte kako je Boaći promašio jedanaesterac u prvom delu mča, nonšalantno je gađao, a golman gostiju mu pročitao udarac.

Iskupio se Ganijac za promašen penal u 78. minutu, bio ej u pravo vreme na pravom mestu na dodavanje saigrača i rutinski zatresao mrežu. Bio mu je to drugi gol od početka nove sezone.