≫

Igrač Barse hteo da postigne atraktivan gol, pa se obrukao: Čak je i Kuman ostao u čudu zbog Depaja

Holanđani u centru pažnje na meču sa Granadom

• 3
Ronald Kuman, Memfis Depaj Printskrin: Reddit

Razočarala je Barselona još jednom svoje navijače u ponedeljak veče, kada su na Nou Kampu " target="_blank">jedva iščupali bod protiv Granade golom u 90. minutu!

Gubili su posle nešto mnanje od 90 sekundi i nikako nisu uspevali da probiju bedem gostiju do tog pogotka Arauha u finišu, a koliko im ništa niuje polazilo za nogom govori i potez Memfisa Depaja pred kraj prvog poluvremena.

Naime, Depaj se obrukao "za sve pare" u pokušaju da atraktivno postigne gol makazicama, jer je promašio čitavu loptu. Čak ni treneru Barse Ronaldu Kumanu nije bilo jasno šta se to desilo.

Inače, španski mediji pišu da Barselona tražio način da se oslobodi Kumana koji je pre nekoliko dana doživeo težak poraz od Bajerna u LŠ (3:0).

Imena koja se pominju kao njegova zamena jestu Antoni Konte, Andrea Pirlo, Ćavi, Filip Koku...

Napoli se ne šali, Inter mora da zapne, a Dušan Vlahović hoće još jednom da pokaže da je igrač za velika dela. Probajte s igrom GG3+ za Mozzart kvotu 1,95. Inter je naravno favorit s kvotom 2,10 na dvojku. Pogledajte i ostale Mozzart kvote za meč Fjorentina – Inter.