Mihajlović isključen sa meča, Bolonja remizirala sa Đenovom

Srpski trener nije mogao da izdrži sudijsku "nepravdu"

• 2
Simone Edera, Siniša Mihajlović Foto: Profimedia

Burno je bilo u Bolonji na derbi meču domaćeg kluba sa rivalom iz Đenove, a meč je završen remijem 2:2.

Podeljeno je čak sedam žutih kartona na meču , tri igračima Bolonje i četiri Đenove, kao i jedan crveni za trenera Bolonjeza Sinišu Mihajlovića u nadoknadi vremena. To se sve desilo u 90. minutu kada je Bolonja prmila gol iz penala.

Mihajlović je verbalno maltretirao sudiju koji mu je pokazao direktni crveni karton.

Inače, Bolonja je povela sa s:0 preko Hikija u 49. minutu, ali je odmah Destro izjednačio u 55. minutu. Igralo se dosta napeto i burno kada je Arnautović u 85. iz penala dao gol za Bolonju za 2:1.

Imala je Bolonja pobedu u rukama, ali onda u 89, minutu penal je Đenovu koju Krišito pretvara u gol za 2:2. To je razljutilo Mihajlovića koji je krenuo ka sudiji i verbalno ga maltretirao i dobio crveni.

Bolonja - Đenova 2:2