≫

Milenković u šoku, saigrač mu dobio 2 žuta kartona za samo 7 sekundi

Gonzales zbog dugačkog jezika ostavio saigrače na cedilu

• 0

Vodila je Fjorentina u utorak veče na poluvremenu protiv Intera, ali su na kraju poraženi u jednom od derbija 5. kola Serije A rezultatom 3:1!

Neroauzuri su za tri minuta stigli do potpunog preokreta pogocima u 52. i 55. minutu, da bi domaćin u 78. doživeo joiš jedan udarac od kog se nije oporavio. Epilog svega je i treći gol Intera pred klraj meča...

Elem, u tom 78. minutu videli smo dva žuta kartona za igrača Viole Nikolasa Gonzalesa - i to za samo sedam sekundi. Da stvar bude gora po njega i tim, upravo je nad njim načinjen jedan faul na sredini terena.

Međutim, Gonzales je nešto bio besan na glavnog sudiju MIhaela Fabrija koji mu je najpre pokazao jedan žuti karton zbog prigovora, a kada je ovaj nastavio da se buni i put u svlačionicu. Fabrijev pozen šokirao je i srpskog reprezentativca Nikolu Milenkovića koji se nalazio tik pored sudije.