≫

Svi će ga dati, samo Jović nikako: Real šesticom demolirao Majorku, otpisani Asensio do het-trika!

Imao je Jović fantastičnu priliku u 89. minutu, ali ga nije sreća poslužila

• 6

Kakva fešta u Madridu! Fudbaleri Reala su u šestom kolu Primere totalno nadigrali Majorku savladavši je na kraju sa 6:1, a srpski reprezentativac Luka Jović ponovo je dobio priliku na "kašičici", ali imao je vremena da učini nešto u ovako otvorenoj utakmici.

Heroj meča je svakako Marko Asensio koji je postigao het-trik, a upravo je danas došla vest da želi da ide zbog male minutaže u madridskog klubu. Do ovog momenta je jedva igrao u završnici, nije postigao ni gol, a nije upisao ni asistenciju, a sada je tri puta matirao golmana Majorke.

Uz to, mora se pomenuti i Karim Benzema koji je dva puta bio strelac, a pritom je upisao i tri asistencije.

Francuz je načeo protivnika u trećem minutu, da bi u Asensio onda u 24, 29. i 55. minutu nasložio svoju priču.

Između te lepote, Le Kang In je u 25. minutu, u tom momentu, smanjio bio na 2:1, ali jasno se videlo da sve vodi ka katastrofi gostujućeg sastava.

Benzema je zatim dao gol za 5:1 u 78. minutu, da bi odmah potom uslužio mesto Luki Joviću.

Imao je Jović fantastičnu priliku u 89. minutu, ali ga nije sreća poslužila.

Jeste zato Iska koji je postavio konačnih 6:1 i zacementirao Real na vrhu tabele u Primeri.