Zvezdin Ohi dominira u Norveškoj, pogodio u "ludom" meču, suvereno drži čelo liste strelaca

Norvežanin pogodio 21. put ove sezone

• 12
Ohi Omoijuanfo

Norveški napadač Ohi Entoni Kvoeme Omoijuanfo (27), ili samo Ohi, koji se očekuje na "Marakani" od januara, nemilice trese mreže u norveškom šampionatu.

Svoj 21. gol, kojim je učvrstio lidersku poziciju na listi najboljih strelaca, postigao je na meču Molde - Viking, u 71. minutu, minut posle izjednačujućeg gola rivala, i minut pre još jednog izjednačenja Vikinga!

Bila su to tri potpuno "luda" minuta ovog meča, golovi su se ređali kao na traci, za 2:2, nakon što je još u prvom poluvremenu Uland-Andersen pogodio za vođstvo Moldea.

Molde je u samom vrhu tabele, trenutno poravnat sa Bodo Glimtom na čelu, a svakako da je tome među najzaslužnijima i Ohi, koji će od januara zadužiti opremu Crvene zvezde i staviti se na raspolaganje Dejanu Stankoviću.

Nema sumnje da će Molde, sa druge strane, izgubiti izuzetnog golgetera.