Zvezdin naredni protivnik jedva izvukao živu glavu: Midtjiland morao da se vraća od 0:2 do boda

• 5
FK Crvena zvezda, Liga Evrope grupa 2021 Ilustracija: Nikola Jovanović Foto: Tanjug/AP

Fudbaleri Midtjilanda, koji su naredni protivnik Crvene zvezde u Ligi Evrope, jedva su došli do boda u 12. kolu danskog nacionalnog šampionata, jer su na gostovanju remizirali sa Nordsjilandom 2:2.

Nordsjiland je bio u katastrofalnoj seriji od četiri poraza u nizu, ali je protiv evropskog predstavnika uspeo da odigra dobar meč, ali ne i da pobedi nakon vođstva od 2:0.

Adingra u 14. i Tišosen u 28. minutu doveli su domaćina do velike prednosti, a spas Midtjilanda stigao je nakon pogodaka Brumada i Linda u 49. i 62. minutu.

Danski predstavnik će u četvrtak od 18.45 dočekati Zvezdu u trećem kolu grupne faze Lige Evrope.