≫

Vlahoviću i Milenkoviću presela gondola: Srpska kolonija poražena u Veneciji

• 3
Dušan Vlahović

Fudbaleri Fiorentine nisu se dobro proveli u devetom kolu Serije A pošto su na gostovanju Veneciji poraženi sa 1:0.

Dušan Vlahović i Nikola Milenković odigrali su čitav susret, dok su Aleksa Terzić i Matija Nastasić poraz gledali sa klupe.

Mogla je Viola da se uspenje do prvih pet mesta, ali poraz ju je zadržao na sredini tabele.

Matija Aramu je sedam minuta pre kraja prvog poluvremena dobio pas koji ga je spojio sa golom, a on nije imao problema da čitavu akciju pretvori na gol.

VAR je proveravao situaciju, ali nije bilo ofsajda pri trčanju Aramua.

U 77. minut su gosti ostali i sa igračem manje, jer je Sotil napravio drugi žuti karton, iako nije bilo baš najjasnije da li je uopšte dotakao protivnika pri startu.

Fiorentina je imala nekoliko momenata da poravna, ali je isto tako Venecija imala trenutak da ode na 2:0, a rezultat je ostao na minimalcu.