≫

Šerif izjednačio na "Meaci" golčinom iz slobodnjaka, ali nije mogao do novog čuda

Opet je strelac bio neverovatni Sebastijen Til sa preko 25 metara

• 1

Nastavilo je najprijatnije iznenađenje ovogodišnje Lige šampiona da oduševljava iako je poraženo u trećem kolu Lige šampiona od Intera sa 3:1.

Šerif je hrabro izašao i na "Đuzepe Meacu" protiv velikog rivala, a posle nekoliko minuta igre u nastavku stigao je i do izjednačenja.

Opet je zablistao Sebastijen Til, reprezentativac Luksemburga, koji je majstorski matirao Hanadanoviča iz slobodnog udarca sa preko 25 metara.

Podsetimo, Til je pre nekoliko nedelja doneo pobedu Šerifu u Madridu protiv velikog Reala, ali Moldavci nisu imali snage za novu senzaciju u rangu one madridske.

U nastavku utakmice primili su dva gola i zabeležili prvi poraz u debitantskom nastupu u elitnom takmičenju.