≫

Pazarci skandaloznom greškom golmana ispustili pobedu u Kruševcu, Napredak preživeo sa igračem više!

Ovo je... Nesreća

• 0

Fudbaleri Napretka u 14. kolu Superlige Srbije slave golmana Novog Pazara, Nikolu Vujanca. Čuvar mreže gostiju je primio gol iz, verovatno, najveće greške u dosadašnjem delu sezone elitnog srpskog fudbala i tako omogućio Kruševljanima podelu plena - 1:1.

Dragan Radojičić je mogao iz snova da krene mandat na klupi Pazaraca, ali ga je nesreća odvojila od tog momenta.

Nemanja Mladenović je zaradio direktan crveni karton i znantno zakomplikovao stvari gostujućem kolektivu koji je 80 minuta morao da igra sa igračem manje, ali su ipak uspeli da dođu do prednosti.

Mladi Stefan Lončar je u 70. minutu natrčao i sa nekih 20 metara iskoristio odbitak iz drop šuta fenomenalno pogodio donji desni ugao.

U tom momentu, sve je išlo sjajno po Pazarce koji su sve imali u svojim rukama, ali...

Stigao je taj kobni 80. minut i nesrećni momenat Nikole Vujanca koji je pokušao da pokupi loptu koju je poslao Petar Kunić, ali mu se ona nesrećno otkotrljala kroz noge.

Verovatno je i blato u petercu kumovalo ovoj reakciji, ali svakako gol ide na dušu golmanu Novog Pazara.

Nakon toga, bilo je prilike da obe ekipe dođu do pobede - prvo je Kerkez dobro šutirao i ugrozio Napredak, ali je i Kunić petom mogao da donese totalni preokret.

Na kraju, 1:1 i gorak ukus Pazaraca nakon ispuštene pobede.