Najveća pobeda Saše Ilića u trenerskoj karijeri: Čuka šesticom skresala krila Proleteru

Brađani u velikom stilu najavili derbi sa Partizanom u sledećem kolu

• 0
Saša Ilić Foto: MN press

Fudbaleri Čukaričkog zabeležili su jednu od najubedljivijih pobeda u ovoj sezoni Superlige. Brđani su na svom terenu skresali krila Proleteru iz Novog Sada koji je ispraćen kući sa šest komada u mreži - 6:1 (2:1).

Ovo je ujedno i najefikasnija trenerska pobeda u karijeri Saše Ilića, jedina šteta je što je goleadu propratilo samo nekoliko stotina gledalaca.

Čukarički je stigao do prednosti već u četvrtom minutu preko Tošića, da bi u 31. minutu Rakonjac povećao na 2:0.

Nadu je gostima vratio Evandro u 33. minutu kada je smanjio rezultat na 2:1, ali je ta radost relativno kratko trajala, samo do poluvremena.

Kajević je u 51. minutu realizovao penal i povećao na 3:1, a osam minuta kasnije na 4:1 povisio je Rakonjac svojim drugim pogotkom na meču.

Na 5:1 za Brđane povisio je Šapić u 62, dok je konačan rezultat postavio Bajić u 75. minutu.

U narednom kolu Superlige, Čukarički gostuje Partizanu, dok fudbaleri Proletera, koji su do ovog kola imali četiri vezane pobede, igraju lokalni derbi sa Vojvodinom.