Prštalo u Bačkoj Topoli: Pogledajte sva četiri gola i veliki preokret Partizana

Sjajan fudbal imali smo prilike da pratimo u matine terminu Superlige Srbije

• 3
Fk Tsc - Fk Partizan Foto: Nikola Tomić

Kakvo smo prvo poluvreme imali prilike da pogledamo na stadionu u Bačkoj Topoli! Fantastičnom ambijentu i sunčanom danu, doprineli su i fudbaleri obe ekipe, koji su navijačima podarili sjajnu predstavu.

Obe ekipe igrale su potpuno spuštenog garda, što nam je omogućilo da vidimo čak četiri pogotka za 45 minuta. Partizan ih je, ipak, postigao nešto više, pa u nastavak utakmice ulazi sa prednošću od 1:3.

Ali nije delovalo da će tako biti na isteku uvodnih deset minuta. Jer TSC je poveo preko Marka Petkovića koji je naleteo na odbitak u kaznenom prostoru i zakucao loptu u mrežu.

Međutim, od tada sledi "besna" reakcija gostujućih fudbalera, koji su uspeli da izjednače posle nešto više od 60 sekundi. Parni Valjak pokrenuo je ko drugi do Rikardo Gomeš, koji je u 11. minutu smestio loptu u mrežu golmana Filipovića.

Nekih 15 minuta kasnije, potpuni preokret. Strelac je bio mladi Nikola Terzić, koji je lepo pratio dodavanje Pantića sa sredine terena, a potom smestio loptu u dalji ugao.

Isti fudbaler je stavio tačku na sjajnih 45 minuta. Najbolje se snašao u kaznenom prostoru i glavom je kaznio lošu reakciju TSC-a, koja nije mogla da izbaci loptu van šesnaesterca.