Radnik odneo bod iz Gornjeg Milanovca, domaćinu poništen gol

Surduličani ne znaju za poraz posle pobede nad Zvezdom

• 0
Spasić

Fudbaleri Metalca i Radnika iz Surdulice odigrali su nerešeno (1:1) u meču 16. kola Superlige Srbije koji je odigran u Gornjem Milanovcu.

Radnik je vodio na poluvremenu pogotkom Hodžića u 24. minutu, dok je Metalac izjednačio u 80. preko centarfora Šarića.

Prethodno je domaćinu poništen pogodak u 71. minutu zbog prekršaja u skoku nad golmanom gostiju Ranđelovićem.

Metalac je ovim remijem prekinuo niz od pet vezanih poraza i ostao na pretposlednjem mestu na tabeli, dok je Radnik vezao drugi remi posle pobede nad Crvenom zvezdom i trenutno je 12. na tabeli.