Šta se dešava s odbranom Proletera kad igra protiv Pazara? Ovako su im opet poklonili gol

Smušena odbrana štopera i golmana tima iz Novog Sada

• 0

Fudbalerima Proletera očigledno ne prija Novi Pazar. Nakon debakla koji su doživeli prošle sezone na Gradskom stadionu u Pazaru od 5:0, gde su viđene neke kardinalne greške odbrane novosadskog tima, nešto slično viđeno je i u meču 18. kola Superlige.

Već posle 25 minuta, Pazarci su došli do vođstva od 2:0. Najpre je Kiković u 19. minutu pogodio posle dobre akcije i lepog šuta sa ivice kaznenog prostora, posle dobrog prodora sa desne strane i centaršuta Vlajkovića.

Šest minuta kasnije, sevnula je kontra domaćina, koju je u gol pretvorio Stefan Dimić. U tome mu je pomogla i smušena reakcija štopera Nebojše Skopljaka koji je delovao neodlučno, a to kao da je dodatno zbunilo i golmana Nikolu Petrića, koji je takođe ostao nedorečen, pa je Dimić prošao pored njega i plasirao loptu u praznu mrežu.

Pogledajte kako je to izgledalo u videu na početku teksta.

Pogledajte takođe i prvi gol Novog Pazara.