Bivši kapiten Partizana čuva Hertu u sigurnoj zoni, dao 2 gola pa slavio kao Spajdermen

Bila je ekipa iz Berlina na ivici ponora, ali onda je usledio šou "Spajdermena"

• 1
Stevan Jovetić, Herta Printskrin: Twitter / ESPNFC

Malo po malo, Herta teži da ostane van "crvene zone" u Bundesligi, što je pokazala i u još jednom meču protiv davljenika, ekipe Štutgarta (2:2). Heroj ekipe iz prestonice Nemačke je crnogorski fudbaler i nekadašnji igrač i kapiten Partizana, Stevan Jovetić, koji je postigao dva gola.

Štutgart je poprilično silovito ušao u ovu utakmicu što se moglo videti i u prvih 20 minuta meča. Očigledno, imali su veću motivaciju, jer kao što je gorepomenuto, oni se trenutno nalaze ispod Herte na tabeli sa jednim bodom manje.

Marmuš je postigao prvi gol u 15. minutu, da bi samo četiri minuta kasnije Forster povisio na 2:0.

Činilo se kao da su Herti "potonule sve lađe", da bi na scenu nastupio Stevan Jovetić. Crnogorski napadač je u 40. minutu odradio sjajan solo prodor, a onda je na još lepši način pogodio mrežu golmana Milera. Nije to bilo sve što je ovaj napadač pripremio za ovo popodne.

Isti igrač je u 76. minutu postigao još jedan gol i time poravnao na 2:2, čime je pružio svojoj ekipi nešto mirniji san.