Stanojević: Bili smo strpljivi i na kraju pobedili Novi Pazar

Otpor gostiju slomio je 18-godišnji Marko Milovanović, koji je u 50. minutu postigao gol za vođstvo

• 2
Fk Tsc - Fk Partizan Foto: Nikola Tomić

Trener fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević bio je zadovoljan posle pobede protiv Novog Pazara u Superligi Srbije.

Crno-beli su u 19. kolu domaćeg prvenstva slavili 2:0 na svom stadionu u Humskoj.

- Oni su čvrsta i tvrda ekipa, videli ste. Nije slučajno što nisu izgubili nekoliko utakmica. Mi smo bili strpljivi, na kraju smo pobedili i zadovoljni smo - rekao je Stanojević posle meča za TV Arena sport.

Otpor gostiju slomio je 18-godišnji Marko Milovanović, koji je u 50. minutu postigao gol za vođstvo, da bi devet minuta kasnije godinu dana stariji Nemanja Jović sa penala postavio konačnih 2:0.

- Nemojte odmah da hvalimo mnogo. Dobar je, svaka čast. Doneo nam je mnogo važan prvi gol i otvorio utakmicu, ali polako - zaključio je Stanojević.