TSC bio pred četvrtim porazom u nizu, a onda je u igru ušao dečak od jedva 18 godina...

• 1
Fk Tsc - Fk Partizan

TSC nastavlja slobodni pad na tabeli Superlige Srbije, a u 19. kolu se spasao poraza u poslednjim momentima meča i odigrao 1:1 sa Radničkim iz Niša na svom terenu.

Tim iz Bačke Topole nikako da se probudi, a sada je izbegao četvrti poraz u nizu tako što je postigao gol u petom minutu nadoknade.

Stefan Mitrović je u 61. minutu doneo Nišlijama vođstvo i Radnički je išao ka deobi četvrte pozicije u srpskom šampionatu, ali dva detalja mu je pokvarilo planove.

Jedva punoletni Petar Ratkov ušao je u igru u 82. minutu, a onda je u 95. minutu postigao svoj drugi pogodak za TSC u ovoj sezoni.

Podela bodova i nova briga za domaćina koji definitivno mora brzo da pronađe formu, jer se nalaze izvan zone plej-ofa u ovom momentu.