Voždovac srušio Vojvodinu na ''krovu''

Voždovac stigao do pobede sa dva brza gola u finišu meča

• 4
FK Voždovac - FK Crvena zvezda

Fudbaleri Voždovca savladali su novosadsku Vojvodinu rezultatom 3:1 u poslednjem meču 19. kola Superlige Srbije.

Prvo uzbuđenje na meču viđeno je u 19. minutu, kada je Stanisavljević savladao Simića, ali je reakcijom iz VAR sobe gol poništen zbog igranja rukom prilikom prijema lopte fudbalera Voždovca.

Nisu dugo tugovali ''zmajevi'' za poništenim golom, pošto su samo tri minuta nakon te situacije stigli do prednosti preko Ivezića.

Vojvodina je ekspresno uzvratila, gubile su ''lale'' samo dva minuta, sve dok Vukadinović nije izjednačio.

Peh za goste iz Novog Sada dogodio se u 29. minutu kada je golman Simić zbog povrede morao da izađe iz igre, a na njegovo mesto ušao je Goran Vukliš.

Trener Voždovca Aleksandar Linta doneo je pravu odluku uvođenjem u igru Ivana Milosavljevića u 72. minutu, pošto je upravo on postigao pogodak za 2:1 nakon manje od dva minuta provedena na terenu.

Tačku na ovaj susret stavio je Vujnović, koji je iskoristio centaršut Stanisavljevića i matirao Vukliša za konačnih 3:1.

Nakon ovog meča Vojvodina je peta na tabeli sa 29 bodova, dok je Voždovac tri mesta iza sa pet bodova deficita.