≫

Raspad sistema: Suarez nazvao Simeona "j****im idiotom", Atletiko vezao četvrti poraz!

• 1
Luis Suarez bez učinka protiv Granade Foto: Tanjug/AP

Fudbaleri Atletika doživljavaju pravi sunovrat ovog meseca i u zaostaloj utakmici 9. kola Primere pretrpeli su četvrti poraz u nizu, ovoga puta od Granade 2:1, a utakmicu je obeležila teška uvreda Luisa Suareza upućena treneru Ćolu Simeoneu.

Suarez je u 68. minutu napustio igru, a pri istupanju sa terena je Simeonea nazvao "j****im idiotom" i u prazno rekao da radi uvek isto.

"Jorgandžije" su došle do vođstva posle samo dva minuta igre kada je Žoao Feliks postigao pogodak na asistenciju Lemara, ali sve je brzo palo u vodu.

Maćis je u 17. minutu iskoristio dodavanje napadača Moline i poravnao rezultat, a najistureniji igrač Granade je i sam dao gol u 61. minutu.

Atletiko je u slobodnom padu, tek je na petoj poziciji i na samo bod je od Valensije koja zauzima osmo mesto.