≫

Milivojević napravio strašno nesmotren penal, njegov Palas tu grešku nije mogao da popravi

• 0

Fudbaleri Kristal Palasa poraženi su u 21. kolu Premijer sa 3:2 od Vest Hema na svom terenu, a među krivcima je i bivši reprezentativac Srbije Luka Milivojević koji je skrivio jako nesmtren jedanaesterac.

Antonio u 22. i Lancini u 25. minutu doveli su "čekićare" do velike prednosti, ali se čini da je svaka nada u bodove umrla u petom minutu nadoknade prvog dela igre.

Protivnik je odigrao glavom u šesnaestercu, a Milivojević je primio loptu rukom loše procenivši njen let, iako je bio apsolutno sam.

Lancini je u tom momentu postao dvostruki strelac pošto je bio precizan sa bele tačke.

Milivojević izlazi iz igre u 60. minutu, a nešto kasnije u igru ulazi Majkl Olise koji sa asistencijom i golom uspeva da podigne svoju ekipu, ali za bod je bilo kasno.