Goleada Zvezdaša na KAN-u! Boaći pogodio, Ben ispisao istoriju i presudio Gani i Rajevcu

Kakav meč!

• 3
El Fardu Ben

Printskrin: Twitter / DerniersDefs

Komorska ostrva pišu istoriju svoje zemlje, odnosno to radi njihov kapiten, ujedno i fudbaler Crvene zvezde - El Fardu Ben. Ovaj fudbaler je prvo "odveo" svoj tim na KAN, da bi sada postigao i gol protiv Gane, koji je njihov prvi gol u istoriji. Takođe, Komori su i slavili protiv Gane sa 3:2, čime su ih izbacili s turnira!

Zbog ovog poraza, Gana će morati da ode kući već posle prve faze takmičenje, dok će Komori i Ben čekati rasplet u ostalim grupama kako bi videli da li će se naći u narednoj rundi.

Ovaj rezultat je i velika bruka za našeg selektora Milovana Rajevca koji se nalazi na klupi Gane.

Ben je već u četvrtom minutu iskoristio priliku, poslao je loptu u nebranjeni deo mreže i tako je ispisao istoriju svojih Komorskih ostrva.

Da stvar bude gora po Ganu, njihov Andre Aju je zaradio crveni karton već na polovini prvog poluvremena.

Komori su kasnije poveli i sa 2:0, ali ni to nije trajalo dugo jer je bivši fudbaler Zvezde, Ričmond Boaći postigao gol za 2:1. Samo 13 minuta kasnije, drugi gol je postigao Đihu, čime je ostavio svoju reprezentaciju u životu.

Ipak, Monji je u 87. minutu dao novi gol za Komorska ostrva, čime je ova reprezentacija uspela da savlada favorizovanog protivnika i sada mogu s pravom da se nadaju da će se naći u narednoj rundi takmičenja.