≫

Nezapamćen način ispdanja na penale: Pogodio samog sebe u nogu i izbacio svoj tim iz kupa

Kakav maler za fudbalera Kelna

• 0

Neverovatan završetak lude Kup utakmice u Nemačkoj. Fudbaler Kelna Florijan Kajnc okliznuo se u petoj seriji jedanaesteraca, šutnuo samog sebe u nogu, a iako je pogodio mrežu, pogodak je poništen.

Da je gol priznat bilo bi 4:4, pa je drugoligaš HSV slavio kao gost na penale sa 4:3.

- Igrač je dva puta dodirnuo loptu. To znači da se gol ne važi. Da se desilo tokom utakmice arbitar bi morao da dosudi indirekt za protivnika - kaže za Bild sudijski ekspert Torsten Kinhofer.

Posle velike borbe bez golova u regularnih 90 minuta, gosti iz Hamburga su došli u vođstvo u 92. minutu pogotkom najboljeg strelca Roberta Glacela.

Život je Kelnu udahnuo najbolji strelac Entoni Modest iz sumnjivog penala u 120. minutu, pa je na kraju pravda ipak zadovoljena velikim kiksom Kajnca.