≫

Ronaldo se durio što ga je trener zamenio, Junajted pobedom u Londonu ispisao istoriju Premijer lige

Ekipa Ralfa Rangnika stigla do vredne pobede nad Brentfordom

• 0

Mančester Junajted je slavio kao gost u Londonu protiv Brentforda sa 3:1, ali je meč ostao u senci nesporazuma između trenera Ralfa Rangnika i prve zvezde Kristijana Ronalda, koji je teško podneo odluku trenera da ga zameni Markus Rašford u 77. minutu.

Vidno nezadovoljni Ronaldo nije želeo da sedne ni na stolice na klupi za rezerve, već je odabrao stepenice insistirajući da od trenera čuje razloge za prerani izlazak iz igre. Dobio ih je tek koji minut kasnije posle pogotka koji je dao igrač koji ga je zamenio.

Posle mršavih 0:0 na poluvremenu u kome ih je David De Hea spasio rezultatskog zaostatka sa nekoliko vrsnih odbrana, gosti sa Old Traforda su poveli preko Elange u 55. minut. Grinvud je u 62. povisio na 2:0, da bi pobedu Junajteda overio Rašford u 77. minutu.

Domaćini su do počasnog gola stigli u 85. preko najboljeg strelca Ajvana Tonija.

Ovom pobedom Mančester Juanjted je postao prvi engleski klub sa 300 pobeda u gostima u Premijer ligi.

Srpski vezista Nemanja Matić ušao je u igru s klupe u 84. minutu.