Fulam dobija i kad Mitrovića nema: Ni Stouk im ništa ne može, PL je sve bliža

• 0
Fulam - Liverpul Foto: Tanjug/AP

Nema šale, Fulam je najozbiljniji kandidat za povratak u Premijer ligu već ove sezone. Pokazali su to još jednom i slavili su protiv Stouk Sitija sa 3;2, iako u redovima ekipe iz Londona nije bilo Aleksandra Mitrovića.

Nije poznato zašto Aleksandar Mitrovića nije ni bilo u protokolu ove utakmice.

Ubedljivo je Fulam prvi posle 27 utakmica, istina je da ima tu još dosta da se igra, ali teško da će ih iko ugroziti na prvoj ili čak i drugoj poziciji koje direktno vode u Premijer ligu.

Stouk je bio na dobrom putu, poveli su već u prvom minutu preko D'Marđo Rajt Filipsa, sina čuvenog Šona Rajt-Filipsa, međutim, samo 60 sekundi kasnije poravnanje je doneo Muniz.

Do kraja poluvremena, Fulam je postigao još jedan gol i već je bilo 1:2. Drugo poluvreme je bilo poprilično izjednačeno, Bejker je izjednačio na 2:2 u 59. minutu, da bi konačnih 2:3 postavio Bobi Rid u 72. minutu.