≫

Dva gola i asistencija Prijovića u najvažnijem meču, Srbin odveo svoj tim u veliko finale

Boriće se srpski napadač za titulu prvaka

• 0
Aleksandar Prijović Printskrin: Twitter/@wufcofficial

Nekadašnji reprezentativac Srbije Aleksandar Prijović nastavio je sa blistavim partijama u Australiji, jer je u subotu ujutru odveo svoj Vestern Junajted u feliko finale za šampiona države!

Prijović je u revanš meču postigao dva gola i imao jednu asistenciju, a njegov tim je protiv Melburn Viktorija ubedljivo slavio rezultatom 4:1. Zanimljivo, Vestern je kod kuće poražen sa 1:0 u prvom susretu.

Srbin je već u 18. minutu udarcem glavom anulirao prednost Melburna iz prvog meča, s tim da se domaćin vratio do kraja poluvremena. Ipak, Prijović se u 49. maestralno snašao u kaznenom prostoru, postigao je svoj drugi gol, a onda i asistencijom u 78. završio posao.

Ove sezone na 26 mečeva je dao 12 golova i imao šest asistencija, dok će Vestern Junajted u velikom finalu čekati boljeg iz duela Melburn Siti - Adelejd Junajted. U prvoj utakmici nije bilo golova.