≫

Slatki incident: Pas uleteo na teren usred meča, fudbalerke prekinule igru i počele da ga maze!

• 0
Pas prekinuo meč i zaokupio pažnju svih aktera Foto: Printscreen/Twitter

Nesvakidašnja situacija dogodila se na južnoameričkom tlu gde je fudbalska utakmica obustavljena zbog razigranog psa koji je zaustavio igru i naterao aktere da ukažu "pažnju i mažnju".

Prijateljski susret između ženskih reprezentacija Čilea i Venecuele prekinut je na 5-6 minuta nakon što je nešto veći pas ušao na teren i naterao sudiju, ali i neke fudbalerke da mu posvete pažnju.

Kuca je shvatila sve kao igru, a i same fudbalerke su bile prilično razumne, tako da je životinja dobila svoju pažnju, a devojke predah pre kraja prvog poluvremena.

Na kraju, Venecuela je slavila sa 1:0 golom u 82. minutu, ali će detalj sa psom sigurno biti jednako pamćen kao i sama pobeda.