≫

Nestvaran gol Lea Mesija: Primio loptu na grudi u vazduhu, pa makazicama zatresao mrežu

Fudbalska magija

• 1
Lionel Mesi Printskrin: Twitter.com/@tancredipalmeri

Pari Sen Žermen je na brutalan način započeo sezonu i ubedljivo je savladao Grenobl na gostovanju sa 5:0.

PSŽ je već na poluvremenu poveo sa 3:0 posle golova Nejmara, Hakimija i Markinjosa, dok je u drugom poluvremenu Lionel Mesi, postigao poslednja dva gola.

Interesantno je i da je briljirao i Nejmar, za koga su kružile glasine da ga novi sportski direktor Luis Kampos ne želi u timu. Pored gola, Brazilac je upisao i tri asistencije i pokazao da maksimalno motivisan ulazi u sezonu.

Ipak, pravo remek delo viđeno je od strane Mesija na samom kraju meča u 86. minutu, kada je posle proigravanja Paredesa, prihvatio loptu na grudi, a onda makazicama postigao prelep gol.