Falćinelijev prvenac u novom klubu: Izbacio tim iz Serije A u Kupu Italije

Bivši igrač Zvezde uspešno počeo sezonu

• 4
Dijego Falćineli, FK Modena, FK Sasuolo

Printskrin: Youtube/Serie A

Dijego Falćineli je ovog leta pojačao Modenu, a sada je postigao i prvi gol na takmičarskim mečevima u novom klubu. Bivši igrač Zvezde je u 11. minutu zatresao mrežu Sasuola u okviru kupa Italije i dao je doprinos pobedi nad ekipom iz Serije A.

On je u 11. minutu iskoristio grešku veziste Sasuola, koji je vratio loptu nazad, koju je Falćinali presekao, krenuo u prodor ka golu i uputio šut, posle kojeg je lopta okrznula jednog odbramenog igrača Sasuola, prevarila golmana i završila u mreži.

Modena je u 30. minutu povisila prednost, dok je Sasuolo na isteku poluvremena smanjio sa bele tačke.

Mosti je u 52. minutu ponovo dao gol za 3:1, a konačan rezultat postavio je Ajhan, koji je samo smanjio prednost na 88. minutu.