Radnički u kanalu: I Kolubara im došla glave, Nišlije stavile omladinca među stative, i dalje nemaju pobedu

Nema kraja lošoj seriji tima sa "Čaira"

• 2
FK Radnički Niš

Nema boljitka u igri Radničkog iz Niša, nema ni pomaka kada je reč o rezultatima. Meraklije su danas ponovo poražene u odloženom meču trećeg kola Superlige Srbije na gostovanju u Lazarevcu od ekipe Kolubare - 1:0 (1:0).

Vrlo, vrlo loše je ponovo odigrao Radnički, može da bude zadovoljan što nije poražen i ubedljivije, pošto je tokom drugog poluvremena poništen još jedan pogodak.

Iako su Nišlije bolje otvorile meč, do gola je prva stigla Kolubara u 15. minutu utakmice kada je Miloš Đokić probio po desnoj strani, pokušao je da proigra Kadrića, ali je Tolordava nesrećno reagovao i postigao autogol.

Igralo se potom otvorenije sve do 64. minuta kada je Filipović dobrim udarcem savladao golmana Stevanovića, inače omladinca među stativama gola Radničkog. Međutim, sudijski tandem sa Minakovićem na čelu je reagovao i VAR soba je presudila da je postojao ofsajd.

Do kraja je Radnički pokušao da izbegne poraz, ali nije uspeo, pa je ostao na dva osvojena boda iz šest utakmica, odnosno ima dva remija i četiri poraza.