Pijero ponovo koban za Zvezdu: Neverovatni fudbaler sa Haitija dao drugi gol i izjednačio u Izraelu

Ponovo su ga odbrambeni igrači crveno-belih ostavili slobodnog

• 2

Fudbaleri Crvene zvezde ponovo su se našli u egal situaciji nedugo nakon početka drugog poluvremena.

Nažalost, nisu uspeli momci Dejana Stankovića da izdrže nešto duže u prednosti, pošto ih je ponovo šokirao Francis Pijero i to u 51. minutu utakmice.

Ponovo je Haziza gađao Pijeroa u trepavicu, ovaj je samo postavio glavu i lopta je preletela Milana Borjana za novu veliku radost na stadionu "Sami Ofer", pošto je na semaforu pisalo 2:2.

Pogledajte kako je sve to izgledalo u videu na početku vesti.