Katastrofa: Povredio se Aleksandar Mitrović, Srbija strahuje pred Mundijal!

Pa, ovo bi bilo preloše za Orlove

• 37
Aleksandar Mitrović Foto: John Walton / PA Images / Profimedia

Sve oči fudbalske Srbije su sada ka Londonu - Aleksandar Mitrović je zaradio povredu zgloba zbog koje je morao da već u prvom poluvremenu završi nastup protiv Njukasla!

Mitrogol je u 37. minutu morao da napusti teren šepajući, a zamenio ga je Karlos Vinisijus pri rezulutatu 2:0 za goste.

Nije dobro krenulo domaćinu na "Krejven kotidžu", jer je Čaloba dobio direktan crveni karton već u šestom minutu, a to su "svrake" iskoristile i preko Vilsona u 11. i Almirona u 33. minutu došle do kapitalne prednosti od 2:0.

Mitrović je, u međuvremenu, zbog nesportskog ponašanja, zaradio žuti karton, a ne što kasnije je ostao na zemlji i medicinski tim Fulama je prišao kako bi video o čemu se radi.

Ispostavilo se da mora da napusti igru, te je to sada veliki problem za Fulam, ali i za reprezentaciju Srbije čiji stručni štab sada prati dalju situaciju.