≫

Pogledajte kakvom golčinom je Mirko Ivanić doneo prednost Zvezdi u Novom Sadu

Ovo će mu sigurno podići poljuljano samopouzdanje

• 4

Fudbaleri Crvene zvezde promašili su penal u Novom Sadu, ali su samo nekoliko minuta kasnije poveli na gostovanju Mladosti GAT prelepim golom Mirka Ivanića.

U šestom minutu je Aleksandar Pešić promašio jedanaesterac, odbranio mu je Milojević pokušaj, a onda je šest minuta kasnije na scenu stupio Ivanić koji je prelepim udarcem sa nekim 22-23 metra smestio loptu u gornji desni ugao.

Ivanić je, i pre gola, iznudio penal, tako da je za sada ubedljivo najzaslužniji što su crveno-beli u prednosti.