≫

Vlahogol pumpa samopouzdanje za Katar: Pogledajte hladnu egzekuciju srpskog napadača protiv Zvezdinog dželata!

Ovo je njegov prvi gol u Ligi šampiona

• 0
FK Juventus - FK Makabi, Dušan Vlahović Foto: Profimedia/Insidefoto / ddp USA

Fudbaleri Juventusa igraju meč trećeg kola grupne faze Lige šampiona protiv Makabija iz Haife, gde je već u 50. minutu na semaforu bilo 2:0 u korist Zebri iz Torina. Prvi gol je postigao Adrijen Rabio u prvom poluvremenu, dok je drugi bio delo srpskog reprezentativca Dušana Vlahovića.

Dušan Vlahović je od samog starta krenuo na gol Makabija, pokušavao je, imao je nekoliko prilika u uvodnim minutima meča, ali ga jednostavno nije hteo gol. Drugo poluvreme je donelo i nekog drugog Dušana Vlahovića.

Makabi je imao priliku, pukla je kontra, Anhel Di Marija je pravovremeno sačekao da Vlahović ostane bez čuvara, on je čekao da ostane u liniji i ostao je sam protiv golmana Izraelaca, gde je hladno presudio ekipi iz Haife.