≫

Ristić objasnio dogovor sa klupe u poslednjih 15 sekundi: Odigrali smo korektno, ali je pogodio težak šut! (VIDEO)

Centar Zvezde je promenio ritam utakmice svojim ulaskom, ali nije imao snage da odvede tim do trijumfa

• 0

Dušan Ristić je bio X faktor Zvezde u meču sa Valensijom. Kada je ušao u četvrtom periodu španci su vodili 64:58, a onda je on dobrom odbranom i nekim poenima uz podršku Perperoglua i Čovića doveo tim do 79:77. Promenio je ritam i pomogao timu.

Posle meča je istakao da je odbrana u poslednjih 15 sekundi odigrana korektno, ali da je pogođen težak šut

- Odigrali smo promenljivo utakmicu, vodili smo u prvom poluvremenu, a onda u trećoj četvrtini je usledio pad, ali smo i to stigli. Imali smo priliku za pobedu, ali nismo uspeli da izguramo to do kraja.

Imamo još dve šanse do kraja da se plasiramo i idemo dalje.

Dogovor u finišu sa klupe

- Imamo naše principe u odbrani, bila je solidna odbrana Džoa Reglanda, ali je Van Rosom dao težak šut preko njega i to je to.